Wesele marzeń – Od czego zacząć przygotowania?

Zaplanowanie całego wesela nie jest proste. Należy uwzględnić naprawdę wiele spraw – od daty, aż po – często budzącą niemałe sprzeczki – listę gości. Jak zorganizować wesele, by niczego nie pominąć? Jakie atrakcje wybrać? Czy iluzjonista, pokaz tańca, fotobudka Poznań i tym podobne to nie przesada? W tym artykule podamy kilka pomocnych rad. Zapraszamy do lektury.   

Jak zaplanować? O czym pamiętać?

Słyszałaś o konsultancie ślubnym? Ponieważ zorganizowanie tak ważnego dnia wymaga wielu stresów, niejedna panna młoda zdecydowała się na wynajęcia konsultanta ślubnego, który wyręczy je w wielu kwestiach. Ponieważ jednak nie jest to opcja tania, większość kobiet decyduje się na organizację ślubu i wesela na własną rękę.  O czym należy pamiętać przy organizacji tak ważnej i dużej imprezy?

  • Odezwij się do wymarzonego fotografa nawet 2-3 lata przed terminem wesela!
  • Salę weselną należy wynająć z dużym wyprzedzeniem – Takie miejsca, szczególnie te na wyższym poziomie, są rezerwowane nawet z kilu letnim wyprzedzeniem.
  • Suknią ślubną i butami zajmij się z nie większym niż rocznym wyprzedzeniem – Dlaczego? Ponieważ kobieca figura potrafi bardzo szybko się zmienić. Poza tym moda w ciągu dwóch lat nieraz zmienia się o 180 stopni. Kupując sukienkę z większym wyprzedzeniem niż rok, możemy w dniu ślubu się rozczarować.
  • Przemyśl kolory przewodnie, bukiet, akcesoria i ozdoby.
  • Pomyśl o atrakcjach i muzyce – Zamów zespół/D-J’a z dużym wyprzedzeniem. Podobnie inne atrakcje.
  • Jeśli to konieczne, załatw transport i noclegi gościom.
iluzjonista Trójmiasto

Atrakcje – Fotobudka Poznań, iluzjonista – Na topie czy przeżytek?

Często duży problem stanowią atrakcje, ponieważ na ogół goście weselni są zróżnicowani wiekowo i trudno dobrać atrakcje, które pasować będą wszystkim. Na pewno na topie nadal jest fotobudka Poznań, dzięki której goście mogą porobić sobie pamiątki na całe życie. Szalone zdjęcia ze sztucznymi wąsami, perukami, okularami i innymi akcesoriami to nie tylko sposób, żeby się dobrze bawić w trakcie imprezy, ale też uwiecznianie niezapomnianych chwil. Kolejną opcją jest iluzjonista trójmiasto. Pokazy iluzjonistów cieszą się coraz większą popularnością, podobnie jak pokazy tańca.  Poleca się także występy ze sztucznymi ogniami, czekofontannę, karaoke.