Postaw na najlepsze jacuzzi w domu!

Jacuzzi

Każdy z nas chce, aby wszystko co mamy w swoich domach było jak najlepszej jakości, ale przede wszystkim, aby służyło nam przez wiele lat. To samo dotyczy także wanien z hydromasażem, które obecnie stają się coraz popularniejsze! Co dają? Zmniejszają poziom stresu, poprawiają jakość snu, łagodzą bóle i napięcia mięśniowe. Jaką wannę wybrać, aby posłużyła nam jak najdłużej? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Wady i zalety jacuzzi

Czy jacuzzi mogą mieć jakiekolwiek wady? Przecież są innowacyjnymi urządzeniami, które wpływają pozytywnie nie tylko na nastrój, ale także na zdrowie! Niestety, jest kilka aspektów, o których warto wspomnieć. Przede wszystkim możliwość wyższych rachunków za prąd i wodę, ponieważ jacuzzi musi grzać wodę. Jak sobie z tym poradzić? Warto postawić na energooszczędne modele.

Jakie są jej zalety? Tak, jak wcześniej wspominaliśmy wpływają one na nasze samopoczucie, sprawiają, że czujemy się wypoczęci i odprężeni, a przede wszystkim jacuzzi mają wiele zalet dla naszego zdrowia. Zwłaszcza dla kobiet takie kąpiele są nawet wskazane! Redukują cellulit, napinają skórę, a także nawilżają ja i sprawiają, że wydaje się elastyczna. Skoro ma tyle zalet, to które warto wybrać?

Jacuzzi ogrodowe

Jacuzzi całoroczne

Jacuzzi całoroczne ma szereg zalet. Możesz z niego skorzystać o każdej porze roku, ciesząc się z przyjemnej temperatury wody oraz hydromasażu, nawet gdy temperatura powietrza spada poniżej zera stopni Celsjusza. Co ciekawe, z kąpieli w jacuzzi ogrodowym możemy korzystać nawet zimą! Wystarczy zainwestować w odpowiednie zadaszenie, które uchroni nas przed padającym śniegiem czy deszczem i gotowe! Mimo tego, że możemy korzystać z niego cały rok, może przerazić nas cena. Najdroższym elementem całorocznego modelu jacuzzi jest misa, której cena wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. System oczyszczania, dysze oraz większa liczba miejsc siedzących w jacuzzi także powodują wzrost ceny.